Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, first array member is not a valid class name or object in /wp-content/plugins/cache-enabler/inc/cache_enabler.class.php on line 1617
O nas – TopGear Ełk

Parę słów o firmie..

TopGear Ełk to szybko rozwijająca się firma, która powstała z pasji do motoryzacji wychodząc naprzeciw oczekiwaniom w branży moto z myślą o długoletniej i owocnej współpracy.
W Ełku możecie Państwo – umyć swój pojazd, wymienić bądź naprawić ogumienie, zlecić naprawę swojego samochodu i przy okazji wynająć auto osobowe bądź dostawcze na czas naprawy czy mycia, a to wszystko w jednym miejscu.
Pierwsza spółka otwarta w 2011 roku, zapoczątkowała całą zabawę w branży motoryzacyjnej. Właściciel jako pierwszy zaczął wdrażać nowe rozwiązania za granicą, a od 2015 roku wdrażamy je w Polsce! Dziś TopGear to miejsce, w którym pasja została połączona z pracą, a marzenia są realizowane każdego dnia. Odpowiednio dobrane usługi pozwolą na długo zachować błysk lakieru, czy też dobry stan techniczny auta i bezcenne zadowolenie klienta nie tylko na terenie Ełku, ale również w innych miastach, w ktorych działamy.
Uczciwy i zgrany zespół z wieloletnim doświadczeniem, niezliczonymi szkoleniami, własnymi systemami wykonywania usług w zakresie dokładnego mycia samochodów, wulkanizacji, szybkiego auto-serwisu oraz wypożyczalni aut to gwarancja profesjonalnej opieki nad wszystkimi trafiającymi pod nasze dachy pojazdami.
TopGear Ełk to miejsce dostępne dla wszystkich zmotoryzowanych, niezależnie od marki czy wieku posiadanego pojazdu.
To tutaj z największą starannością wykonamy każdą zleconą nam usługę.

Zapraszamy do rezerwacji terminów drogą ONLINE klikając TUTAJ

Do zobaczenia na miejscu.

Zespół TopGear Ełk